O nás

Jsme společností založenou v roce 2010. Specializujeme se na komplexní dodávky plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, rolet, žaluzií, parapetů a celé řady doplňků k tomuto základnímu sortimentu.

Přesto, že je organizace Stepan service s.r.o. mladá (zapsaná u Krajského soudu v Plzni oddíl C, vložka 25152 IČ:29106575), tým našich zaměstnanců navazuje na dlouholeté zkušenosti z předešlých let práce v tomto oboru. Naší prioritou je kvalita dodávaných výrobků a prováděných prací. Zakázky realizujeme s plným servisem, včetně zaměření, dopravy a montáže, kterou provádějí naši odborně vyškolení zaměstnanci.

 

Navštivte naší vzorkovou prodejnu v Domažlicích:

Jsme autorizovaným prodejcem společnosti PKS Okna!
Společnost PKS okna a. s., se sídlem ve Žďáru nad Sázavou, působí na českém trhu od samého počátku 90. let a v současné době se řadí mezi tři největších výrobce rámci ČR. Sídlo společnosti je v centru Českomoravské vysočiny ve Žďáře nad Sázavou.

Velký důraz je zvláště kladen na kvalitu výrobků a služeb. Z tohoto důvodu společnost cílevědomě rozvíjí materiální a technické zajištění výroby i jejího řízení, což deklarují certifikáty systému řízení dle požadavků norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001.

Výroba výplní stavebních otvorů probíhá v provozovnách ve Žďáru nad Sázavou, kde jsou zpracovávány materiály renomovaných zahraničních dodavatelů. Samotná výroba probíhá s pomocí moderních technologií ve dvou výrobních halách na plastová, hliníková okna a dřevěná okna.

Jsme autorizovaným prodejcem společnosti PKS Okna

Postup spolupráce

Showroom
Showroom Domažlice
Zaměření
Zaměření
Montáž
Montáž
Servis
Servis