Hliníkové dveře

Vchodové hliníkové dveře jsou to první, co majitel či návštěvník objektu při příchodu uvidí. Vchodové dveře vyrobené z hliníku jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a reprezentativní vstup do administrativních či provozních budov, rodinných či bytových domů.

Vchodové hliníkové dveře nabízíme v široké škále mnoha variant provedeni, které vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Naši technici a obchodníci jsou připraveni vždy ochotně pomoci s výběrem hliníkových vchodových dveří pro váš dům. A to vždy s ohledem na vaše představy. Ceník vchodových hliníkových dveří na webu nehledejte Ceny hliníkových vchodových dveří spočítáme vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

Vchodové hliníkové dveře v naší nabídce

  • Hliníkové dveře 70 (s přerušeným tepelným mostem)
  • Hliníkové dveře 75 (s přerušeným tepelným mostem)
  • Hliníkové dveře 86 (s přerušeným tepelným mostem)

Hliníkové vchodové dveře jsou vyráběny z řad firmy Sapa RC systém – z dvou anebo tříkomorových profilů včetně přerušeného tepelného mostu.

Samozřejmostí je široká škála typů dveřního kování (klika – klika, klika – koule, atd.) anebo doplňků (poštovní vhoz, elektrický zámek, samozavírač, bezpečnostní pojistka, přídavný zámek, stavěč, atd.). Zvýšenou bezpečnost dveří zajišťuje mj. i bezpečnostní vložka MUL-T-LOCK.

Typy hliníkových vchodových dveří