Plastové dveře

Plastové vchodové dveře jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a pohodlný vstup do rodinných či bytových domů, obchodních center a provozních budov.

Plastové vstupní dveře nabízíme v široké škále mnoha barevných variant provedení, které vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Plastové vchodové dveře v naší nabídce

  • Plastové dveře 76
  • Plastové dveře 84

Typy plastových vchodových dveří

  • s ozdobnou výplní – vchodové dveře jsou zhotoveny jako lepený sendvič z několika materiálů, tj. jádro je z desek extrudovaného polystyrenu, popř. z TPR jádra, a pohledovou část tvoří plastové desky o síle 2 mm s akrylátovým povrchem. Mohou být tvarově velmi rozmanité viz. Katalog plastových dveří – s výplněmi (pdf) a mohou být i v provedení se skrytým rámem dveřního křídla, s tzv. překryvnou výplní viz. Katalog plastových dveří – s překryvnými výplněmi (pdf).
  • bez ozdobné výplně (konstrukční) – plocha dveří může být rozdělena plastovým profilem vodorovně, svisle i šikmo vzniklé plochy jsou vyplněny sklem různých druhů nebo plastovou sendvičovou deskou. Mohou být tvarově velmi rozmanité viz. Katalog plastových dveří – konstrukčních (pdf).

Zamykání